Karty podarunkowe – jaką wybrać?

Karty prezentowe cieszą się dużym powodzeniem jako upominki. Możesz wybrać bon do sklepu z odzieżą czy kosmetykami, ale znajdzie się też coś dla miłośników nowych technologii, telefonów, gier i aplikacji – jak m.in. karta Google Play, karta Playstation Store czy XBOX.

Karta podarunkowa Google Play – biblioteka pełna aplikacji

Smartfony wyposażone w aplikacje oferują szerokie możliwości. Posiadacze telefonów z Androidem mają dostęp do dużej biblioteki pełnej różnych treści – sklepu Google Play. By móc z niej korzystać, wystarczy karta Google Play, którą można zasilić swoje konto.

Google Play to biblioteka aplikacji dla smartfonów wyposażonych w system Android. Jest jednym z najpopularniejszych wirtualnych marketów z aplikacjami. Część aplikacji jest płatna – można podpiąć kartę kredytową. Innym rozwiązaniem jest karta Google Play, czyli jednorazowe zasilenie konta.

W sklepie Google Play dostępne są m.in. apki służące do grania i innej rozrywki, ale także przydatne podczas pracy biurowej, ułatwiające uprawianie sportu czy pełnienie obowiązków domowych – jak aplikacje na siłownie, apki sklepów, poszczególnych marek, restauracji czy stacji benzynowych. Karta podarunkowa Google Play będzie upominkiem, który przyda się każdemu do różnych celów. Osoba, której ją podarujesz, będzie mogła wykorzystać ją w dowolny sposób.

Karta Google Play jest łatwo dostępna – można ją doładować m.in. w sklepach Żabki, kioskach, na stacjach benzynowych czy wybranych marketach. Jeśli nie masz pomysłu na upominek albo szukasz czegoś w ostatniej chwili, łatwo znajdziesz taki punkt usługowy w pobliżu.

Karta iTunes

Dla fanów muzyki, e-booków czy podcastów doskonałym prezentem będzie karta iTunes. Ona z kolei pozwala na doładowanie iTunes bez użycia karty kredytowej. To świetne rozwiązanie, jeśli unikasz tego typu transakcji. Dzięki karcie prezentowej doładujesz swoje konto, a potem wykorzystasz te środki na zakup muzyki i nie tylko. Doładowanie możesz kupić w różnych punktach usługowych – m.in. na stacjach benzynowych czy sklepach z elektroniką. Do wyboru są różne nominały, w zależności od tego, jakiej wartości prezent chcesz komuś podarować.

Karta Playstation Store

Innym rozwiązaniem będzie karta prezentowa umożliwiająca dostęp i zakupy w sklepie Playstation Store. Ta ogromna platforma to szeroka oferta treści dla gracza – są tu m.in. gry, dema, dodatki i wersje rozszerzone. Karta zapewnia dostęp do różnych tytułów z PlayStation Store, a także uprawnia do korzystania z PlayStation Plus. To niezawodny i wygodny sposób na dokonanie płatności za wybrane usługi. Można ją kupić m.in. w Żabce.